Kaip taupyti vienišiams?

Kaip taupyti vienišiams?

Biudžeto patarimai vienišiams

Kiek jūs uždirbate per metus? Iš tiesų nesvarbu. Tai gali būti ir 10 tūkstančių, ir dešimt kartų didesnės sumos. Nepaisant to, neapleisdami savo biudžeto, laikui bėgant galite pagerinti savo gyvenimą.

Deja, tačiau žodis „biudžetas“ žmonėms kelia asociacijas su griežtais apribojimais, itin stipria savo pasirinkimų kontrole. Bet kalbant apie biudžetą reikėtų pasitelkti kitokį mąstymą. Platesnį mąstymą. Nes siauras mąstymas susiaurina ir galimybes. O pasikliaujant holistiniu požiūriu pavyksta sumažinti suvaržymus ir padidinti pasirinkimo laisvę.

Viengungių (ar tiesiog žmonių, kurie gyvena vieni) finansiniai poreikiai skiriasi. Specialiai tokiems asmenims yra taikytini keli biudžeto sudarymo principai.

Pagal tradicinę mąstyseną, pusmečio pragyvenimo išlaidų vertės sumą reikėtų pasilikti ekstremalioms situacijoms, kad netektų naudoti paslauga paskolos internetu, kai esi bedarbis. Dar viena tiesa ta, kad netekus darbo su geru atlyginimu, panašaus paieškos užtrunka ilgiau. Bet pastarasis teiginys jokiu būdu neturėtų patekti į pasiteisinimų sąrašą po nesėkmingo darbo pokalbio.

Taupymas pensijai

Jeigu esate jaunas asmuo ir gyvenate vienas, pradėkite taupyti pensijai jau dabar.

Pradėdami taupyti dvidešimties, užsitikrinate patogesnę pensiją. Todėl nedelskite, nes pradėjus trisdešimties tokio paties rezultato senatvėje gali ir nebūti.

Lengvesnis taupymas

Vietoje to, kad mėnesio pradžioje ar pabaigoje atidėtumėte tam tikrą sumą taupymui, pasirūpinkite, kad reikiama suma reikiamu metu būtų automatiškai nurašoma. Metų pabaigoje turėsite nemažai santaupų. Dar įdomiau, kiek sukaupsite, jei atlyginimas gaunamas ne kas mėnesį, o kas dvi savaites.

Nemanykite, kad santuoka sutvarkys finansus

Negalvokite, kad biudžetą reikia tvarkyti tik sukūrus šeimą. Jau dabar pradėkite kurti finansinius įpročius. NE KADA NORS. Sukurti finansiniai įpročiai įsitvirtins, ir sukūrus šeimą nereikės stvertis už galvos nemokant elgtis su pinigais. Ilgalaikės paskolos internetu pagelbės ne visada.

Realus gyvenimas yra DABAR. Negalima vengti suaugusiųjų pareigų, kol ant piršto nėra žiedo…

Vieniši žmonės, ypač labai jauni, klaidingai mano, jog biudžetas esąs nereikalingas, jei jie nepiktnaudžiauja turimomis lėšomis.

Finansiniai įpročiai, sukurti jaunystėje, gali turėti didelę įtaką jūsų ateičiai. Susidarykite biudžetą ir lengviau įsigysite namą, pasirūpinsite vaikais, be to, atėjus laikui patogiai mėgausitės pensija, o ne galvosite kaip čia atiduoti greitą kreditą.