Finansinė laisvė

Finansinė laisvė

Įpročiai, kurie čia bus paminėti, gali nuvesti jus finansinio atsigavimo keliu!

Aš ir plastikas? Vieną kartą turėjo įvykti lūžis. Kai supratau, kad skola prilygsta vergovei, mano pirmasis uždavinys buvo sumažinti kortelių skaičių ir vietoj jų naudoti grynuosius. Iš pradžių buvau išsigandęs. Perėjimas prie grynųjų, bereikalingų sąskaitų atsikratymas ir pasilikimas tik vienos iš jų priminė išlikimo kovą. Netrukus sužinojau, kaip tikrinti pinigus. Laikui bėgant įgavau keletą itin naudingų įpročių…

Aš patikrinu savo balansą internetu kiekvieną dieną.

Aš niekada anksčiau to nedariau, nes maniau, kad tai įkyru. Tačiau šis įprotis veikia! Nuoseklus sąskaitų tikrinimas leidžia užsitikrinti, kas vyksta su mano pinigais, be to, tai rutuliojasi į mažesnį pasidavimą staigaus išleidimo impulsui.

Aš visada pasilieku šimtą eurų kaip savo finansinės ateities simbolį.

Ir tai efektyvu! Net ir sugedus nuotaikai tai primena, jog mano piniginė visada bus pilna. Tai padeda išlaikyti motyvaciją, net kai asmeninis fondas sumažėja. Ir aš minėtų pinigų neišleidžiu!  Juos laikau kaip brandinamą vyną. Tai MANO pinigai, o ne paskolos iš žmonių.

Aš apdovanoju save atlyginimo dieną.

Mokėjimo dieną leidžiu sau pajausti „prieinamą prabangą“. Tai yra kokio nors norėto daikto įsigijimas, kitaip tariant, savotiškas prizas ar finansinė paskata. Gurmaniški pietūs, nauja knyga, masažas ar brangus šokoladas — tai meilės ir dėkingumo parodymas sau pačiam. Ir aš nuolat laukiu šių mažų prizų, ypač likus keletui dienų iki atlyginimo. Aš žinau, jog gausiu atlygį, todėl galiu nenukrypti nuo savo planų nepaniręs į santaupas.

Šiais įpročiais, nuosekliu jų laikymusi, savo finansinę aplinką koreguoju į gerąją pusę. Geriausia dalis — po šešių mėnesių jie tapo automatiškais veiksmais. Nėra taip, kad prisižadėčiau ir neatlikčiau — viskas vyksta natūraliai. Na, o finansinė harmonija tapo savaime suprantamu dalyku. Ir manau, kad turiu padėkoti šiems įpročiams už mano finansinę sėkmę.

Finansinę laisvę galite pajusti ir jūs. Na, o jei pakeliui visgi prireikė greito kredito, apsilankykite puslapyje paskola internetu lt.