Greitos paskolos internetu alternatyva

Greitos paskolos internetu alternatyva

Greitos paskolos internetu — būtinybė. Jos imamos tada, kai yra reikalingi pinigai. Pasak tyrimų, daugelis žmonių, jei tik galėtų, keletą įmokų sumokėtų iškart. Vis dėlto kartais situacija būna atvirkštinė – nežinia, kaip atsiskaityti, o mokėjimo diena artėja. Net jei situacija atrodo prastai, reikėtų žinoti, jog yra variantų, padėsiančių susitvarkyti su finansais.

Paskambinkite savo kreditoriui

Jei jūs negalite atlikti mokėjimo, paskambinkite kreditoriui ir paprašykite pratęsimo. Jei tai nėra nuolatinė jums pasitaikanti problema, tikėtina, kad bus suteiktas pratęsimas neimant papildomų mokesčių už vėlavimą.

Parduokite tai, ko nenaudojate

Ar turite daiktų, kurie tik kaupia dulkes nenaudojami? Juos paprasta parduoti internetu.  Na, o jei vienas kitas daiktas turi naudojamo „kartas nuo karto“ statusą, „atsistojus ant kojų“ galima įsigyti iš naujo.

Hobį paverskite verslu

Jūs tikriausiai turite pomėgį. Siuvimas, papuošalų darymas, namų tobulinimas ar automobilių remontas… Tai yra pomėgiai, kuriais užsiimate po darbų? Galbūt tai galėtų būti papildomų pajamų šaltinis, pavirsiantis į verslą?

Pasidomėkite viršvalandžiais

Jūsų darbdavio tvarkaraštyje, tikėtina, yra skylių, kurias reikia užpildyti. Parodykite entuziazmą, pasilikite papildomą valandą atlikti būtinų darbų ir už tai gaukite papildomų pinigų. Žinoma, viskas priklauso nuo darbo pobūdžio ir konkrečios darbovietės, tačiau kai kuriais atvejais šis patarimas padės pagerinti savo finansinę situaciją.

Pasikalbėkite su banku ar kredito unija

Jei turite gerą kreditą, neišeikvokite savo atsiskaitomosios sąskaitos ir įrodykite savo finansinį atsakingumą. Jūsų bankas ar kredito unija gali suteikti trumpalaikę kredito liniją. Palūkanų norma bus didesnė nei automobilio ar būsto paskolos, tačiau turėtų suveikti kaip pagalba išlipti iš finansinio takelio į kelią. Prieš imdami paskolą perskaitykite visas sąlygas.

Sumažinkite išlaidas

Išlaidų apkarpymas nepadės apmokėti jau turimų sąskaitų, tačiau jas kiek sumažinus lengviau atgauti finansinį stabilumą. Pigesnis mobiliojo ryšio planas, valgymas namuose o ne restoranuose – pora sprendimų, kurie yra ne tik šioks toks prabangos atsisakymas, bet ir kelias į finansinį lengvumą.

Ir…

Kai kurios finansinės situacijos yra blogos finansų kontrolės rezultatas. Jei pasitaikė toks atvejis, reikėtų ieškoti kredito patarėjų, kreiptis į kreditorius. Jei neturite kito pasirinkimo kaip skolintis, pasistenkite sumą grąžinti greičiau, kad sumažintumėte mokesčius ir palūkanas.